Akupunktur Merkezleri

 
 
No Comments

Dr.Didem Gülmez

Dr.Didem Gülmez akupunktur merkezi Samsun.


 
 

Dr.Didem Gülmez

Akupunktur konusunda uzman doktor Didem Gülmez Akupunktur merkezi, Samsun.

Sizler de vücudunuzun artık yorulduğunu veya hastalıklarınızdan bir türlü kurtulamadığınızı düşünüyorsanız sitede size hitap eden bir çok konuyla karşılaşacaksınız. bunlardan bazıları:, -Akupunktur -Nöralterapi – Hipnoz.

Dr. Didem Gülmez; 1974 yılında İzmir- Karşıyaka’da dünyaya geldi. Lise yıllarınan kadar babasının görevi nedeniyle Türkiye’nin çeşitli illerinde bulundu. 1991 yılında İzmir Özel Türk Koleji Fen Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandı. 1997 yılında Tıp Fakültesinden başarı ile mezun oldu.

2003 yılına kadar Antalya’ya Çakırlar Sağlık Ocağında Pratisyen hekim olarak görev yaptı. daha sonra dört yıl boyunca Halk Sağlığı (Publich Health) ve koruyucu hekimlik alanlarında çalıştı. Bu dönemde hastalıkları iyileştirmek için modern tıp yöntemlerinin yanı sıra Tamamlayıcı Tıp alanındaki araştırmalarına başladı. 1900’lü yıllardan beri özellikle Almanya ve İsviçre’de yoğun olarak kullanılan Regülasyon Terapisi ve Tamamlayıcı Tıp uygulamalarının bir çok hastalıkta başarı ile kullanıldığını gördü ve bu konuya yöneldi.

Bu güne kadar yirminin üzerinde eğitim programı ve kongrelere katıldı. Nöralterapi eğitimini “Hunekeye Göre Bilimsel Nöralterapi ve Regülasyon Derneği’nden” aldı. Halen tüm dünya da geçerli olan IGNH (Uluslararası Nöralterapi ve Regülasyon Terapisi Cemiyeti) sertifikasına sahip Türkiye’deki 23 hekimden biri olarak çalışmaktadır.

Yedi Tepe Üniversitesi Sağlık Bakanlığı Akupunktur Sertifikalı hekimi olarak akupunktur uygulamaktadır. Evli ve bir kız çocuğu annesidir.

Adres: Bahçelievler Mah. İstiklal cad. Özden Geçidi Yöntem Apt. 1/16 Samsun

 

Leave a Comment

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 20010. AkupunkturMerkezleri.Com